Kokoukset
Jäsenet

LC Tarina toimikausi 2019 – 2020 (1.7.2019 - 30.6.2020)


Hallitus:

Irja Kuosmanen, presidentti, LCIF-koordinaattori, irja.kuosmanen@hotmail.fi, puh. 044 201 6884

Kaija Rantala, past presidentti, kaija.rantala@wippies.fi, puh. 050 307 2249

Merja Oksman, 1. varapresidentti, palevelujohtaja merja_oksman@hotmail.com, puh. 040 572 3639

Leena Korhonen 2. varapresidentti, leenakorho@gmail.com, puh. 050 360 1095

Sari Hoffren, sihteeri, kipparijunior@gmail.com, puh. 050 525 9375

Erja Savolainen, rahastonhoitaja, savolainen.erja@gmail.com, puh. 044 732 1089

Nikki Koponen, tiedotussihteeri, nikki.koponen@gmail.com, puh. 050 590 7625

Kyllikki Miettinen, jäsenjohtaja, koulutusjohtaja kyllikki.miettinen@live.com, puh. 044 051 9470

 

Muut toimihenkilöt:

Kaisa Helve                                Lions Quest-vastaava

Taina Snellman                           nuorisovaihtovastaava

Irja Kuosmanen                          kirjanpito, ARS-vastaava

Päivi Heikkinen                           Plan

Toiminnantarkastajat:

Raija Savolainen                        1. toiminnantarkastaja

Ritva Tirkkonen                          2. toiminnantarkastaja

Varatoiminnantarkastajat:

Päivi Heikkinen                          1. varatoiminnantarkastaja

Rauha Toivanen                         2. varatoiminnantarkastaja

Jäsenet: 

Heikkinen Päivi, Helve Kaisa, Hoffren Sari, Koponen Nikki, Korhonen Leena, Kröger Anneli*, Kuosmanen Irja*, Luodes Nike, Markkanen Eija, Miettinen Helvi*, Miettinen Kyllikki, Nuutinen Tuula, Oksman Merja, Pitkänen Anna-Liisa, Rantala Kaija, Räisänen Maija-Liisa*, Savolainen Erja, Savolainen Raija, Snellman Taina, Tirkkonen Ritva, Toivanen Rauha* ja Vauhkonen Sirkku 

* perustajajäsen

Klubimme presidentti Irja Kuosmanen ja sihteeri Sari Hoffren.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lions Clubs Internationalin uutiset
Connect with Us Online
Twitter