Kokoukset

 

TOIMINTAKAUSI 2019-2020

Presidentti Sirpa Lamminsivu    sirpa.lamminsivu62(at)gmail.com             GSM 0400 693405


1. varapresidentti Eija Katajamäki   eija.katajamaki(at)kolumbus.fi            GSM 044 3101672

 

2. varapresidentti Minna Plihtari      minna.plihtari1(a)gmail.com               GSM  040 7284064            

Sihteeri Tiina Mononen                  tiina.mononen@leppakoski.fi              GSM 044 7503345                                                                                                     

Rahastonhoitaja Merja Kurvinen   blonditar(at)suomi24.fi                           GSM 050 5618692
 

Tiedotussihteeri/nettivastaava  Merja Koskinen   kyrosnako(at)kotiposti.net
GSM 040 765 0532

Klubimestari  Tanja Mäenpää     maenpaa73(at)gmail.com                        GSM 050 4106353
 

Seremoniamestari Saija Petro  saija.petro@gmail.com                             GSM 040 5857487
 

 Pastpresidentti Aira Pihlainen   aira.pihlainen(at)kolumbus.fi                     GSM 0400 736667
                          

ARS-lion Merja Koskinen kyrosnako(at)kotiposti.net                                GSM 040 765 0532

Kummilapsityö Arja Viitasaari  arja.viitasaari(at)wippies.fi                          GSM 045 2380620

Toiminnantarkastajat    Tarja Hätönen ja Maarit Lepistö

Varatoiminnantarkastajat   Marja-Liisa Kantti ja Maria Härkki-Santala

Opas-lion Esko Rantala LC-Tampere/Ruotu

Kummiklubi: LC-Hämeenkyrö

Klubin kummit: Pirjo Mäkinen LC-Nokia/Lotus, Kari Järvelin LC-Hämeenkyrö ja Kari Koskiranta LC-Hämeenkyrö

 

Kyröttäret löytyy myös Facebookista, käy tykkäämässä ja kommentoimassa, kerro myös tiedossasi olevia kuulumisia:  https://www.facebook.com/groups/352553848245076

 

Lions Clubs Internationalin uutiset
Connect with Us Online
Twitter