Möten
Medlemmar

Styrelse

President
Jeanette Isacsson. jeanette.isacsson@comhem.se

1:e vice President
Vakant

2:e vice President
Kristina Klempt. kristina@klempt.se

Sekreterare
Rolf Rulander. ur.rulander@gmail.com

Kassaförvaltare
Bo Hedman. bohedman@comhem.se

Klubbmästare & Program
Bo Rune Isacsson. borune@bri.se

Tailtwister
Tove Wachsmann. wachsmann@comhem.se

Ansvarig hjälpverksamhet
Thomas Fäldt. spin@live.se

Ansvarig medlemmar, PR, info, webb, press
Bo Rune Isacsson. borune@bri.se

Past President
Eva Stenlund. eva@evastenlund.se

Director
Thorbjörn Bengtsson. thorbjorn.bengtsson@trion.se

Om vi väckt ditt intresse - hör av dig så berättar vi mer.

Lions Club Upplands Väsby
Box 2018
194 02 Upplands Väsby
Eller direkt till Bo Rune Isaksson
070-714 74 78
borune@bri.se
så blir du inbjuden till ett av våra månadsmöten.

Om du vill ansöka om bidrag

Skicka din ansökan med brev till adressen ovan eller med mail till Thomas Fäldt
spin@live.se
så kommer hjälpkommittén behandla ditt ärende helt konfidentiellt.

Om du vill skänka pengar
Plusgiro
41 07 56-1.

 

Presentera evenemang
Lions Clubs Internationals nyheter
Connect with Us Online
Twitter