Möten
Medlemmar

Styrelse

Ordförande
Jeanette Isacsson. jeanette.isacsson@comhem.se

1:e vice Ordförande
Kristina Klempt kristina@klempt.se

2:e vice Ordförande
Vakant

Sekreterare
Marie Östlund m.ostlund@telia.com

Ekonomi
Bo Hedman bohedman@comhem.se

Klubbmästare & Program
Thore Lundström thore.lundstrom@gmail.com

Ansvarig hjälpverksamhet
Thomas Fäldt spin@live.se

Ansvarig medlemmar, PR, info, webb, press
Bo Rune Isacsson borune@bri.se

FD Ordförande
Eva Stenlund eva@evastenlund.se

Director
Willis Tiger w.tiger@tele2.se

Om vi väckt ditt intresse - hör av dig så berättar vi mer.

Lions Club Upplands Väsby
c/o Jeanette Isacsson
Ryttargatan 136
194 72 Upplands Väsby

eller till Bo Rune Isaksson
070-714 74 78
borune@bri.se
så blir du inbjuden till ett av våra månadsmöten.

Om du vill ansöka om bidrag

Skicka din ansökan med brev till adressen ovan eller med mail till Thomas Fäldt
spin@live.se
så kommer hjälpkommittén behandla ditt ärende helt konfidentiellt.

Om du vill skänka pengar
Plusgiro
41 07 56-1.

 

Presentera evenemang
Lions Clubs Internationals nyheter
Connect with Us Online
Twitter