Kokoukset

Klubin pankkiyhteys  FI21 5453 0640 0222 58 
                                 

Klubissamme on 22 jäsentä.
Korvaa sähköpostiosoitteessa (at) @:lla.

 

Ari Grönholm                                   ari.gronholm(at)gmail.com

Mika Heikkonen                               mika.heikkonen(at)kymp.net

Vesa Hyypiä                                    vhyypia(at)gmail.com

Hannu Ilves                                      hannu.ilves(at)kymp.net

Sami Kiviluoma                                kipsa_90(at)hotmail.com

Yrjö Kovasiipi                                   yrjo.kovasiipi(at)lassila-tikanoja.fi

Murat Kurkan                                   murat(at)vaaterissa.com

Erkki Kurppa                                    erkki.kurppa(at)pp.inet.fi

Esa Mustonen                                 esa.mustonen(at)siemenforelia.fi

Hermanni Natunen                           hermanni.natunen(at)gmail.com

Matti Nuppola                                   m.nuppola(at)gmail.com

Juhani Partanen                              kj.partanen(at)pp.inet.fi

Yrjö Pulkkinen                               

Mikko Pynnönen

Juha Rintamäki                                juhaprintamaki(at)gmail.com

Juha Saajoranta                              juha.saajoranta(at)js-enviro.fi

Jari Sairanen                                   jari.sairanen210(at)gmail.com

Raimo Sarvilahti                            

Tapio Suokas                                  tapio.suokas(at)kymp.net

Esa Taina                                        esa.taina(at)cadetop.com

Reijo Tanskanen                             reijo.tanskanen(at)luukku.com

Marko Veikkanen                             marko.veikkanen(at)outotec.com

Lions Clubs Internationalin uutiset
Connect with Us Online
Twitter