Meetings

Kurucu Başkanımızın Mesajı:
Her geçen gün toplumumuzun ihtiyaçları artıyor. Üstelik toplumun bizlere kazandırdıklarını geri ödeme şansı yaratmamız lazım. İşte bunun için 32 değerli kardeşim ile insanları kendilerine ve yaşamlarına fark yaratma şansı tanımasına teşvik etmek için bir araya geldik.

Kuruluş hazırlıklarımız sürecinde Zeugma Leo Kulübümüzün Anadolu’da kütüphane projesine kitap ve kırtasiye desteğinde bulunduk, Yönetim Çevremizin ramazan erzak paketi kampanyasına katıldık ve Liay Vakfı burslarımıza katkı sağladık.

Bundan sonra da Bağdat Caddesi Lions Kulübü çatısı altında daha fazla insana fark yaratma şansı tanımanın yanında, ihtiyacı olanlara daha fazla hizmet edebilme ve yeni projeler sunma olanağı bulacağız. Nerede ihtiyaç varsa tüm enerjimizle ve varlığımızla orada olacağız. Hizmetlerimiz ile büyüyecek ve çoğalacağız.

Web Sitemiz : Bagdatcaddesilions.com

 

Lions Clubs International is the world's largest service club organization with more than 1.4 million members in approximately 46,000 clubs in more than 200 countries and geographical areas around the world.

Lions Clubs International News
Connect with Us Online
Twitter