Kokoukset

Hallitus kaudella 2019-2020

Presidentti                 Jukka Tamminen   jukka.tamminen@kolumbus.fi                 

Past presidentti         Keijo Karvonen      keijo.karvonen@gmail.com

1. varapresidentti      Yrjö Gorski             ygorski@outlook.com    

  Sihteeri                    Jorma Salonen       jorma.salonen12@gmail.com

 Rahastonhoitaja ja klubimestari  Jukka Tamminen  

Nuorisovaihto            Esa Kukkola           esa.kukkola99@gmail.com

Quest-asiamies ja tiedotus: Isto Koivuniemi      isto.koivuniemi@gmail.com

Klubin muut jäsenet 2019-2020:

Lohkon puh. joht. Pekka Höök pekkahook@gmail.com 

Paavo Härö                                paavo.haro@gmail.com

Jorma Leinonen                         jkleinonen@mns.com

Arto Taipale                               arto.taipale@kotiportti.fi

Jukka Vuorela                           vuorela.jukka@gmail.com

 

 

Lions Clubs Internationalin uutiset
Connect with Us Online
Twitter