Meetings
Hizmet Ediyoruz - We Serve
24 Aralık 1984 tarihinde kurulan kulübümüzün ULKB (Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği) tarafından tescil ve kuruluşu yapılmıştır.
Kulübümüz kurulduğu günden bu yana 118-U Lions Yönetim Çevresi Federasyonumuzda ve uluslararasında birçok ilke imza atmış, Genel Yönetmenler (Federasyon Başkanları), Kesim ve Bölge Başkanları seviyesinde birçok görevli ile temsil edilmiş ve halen temsil edilmeye devam etmektedir. Kazakistan Astana Lions Kulübü'nün kurucu sponsor kulübü de olan Ankara Esat Lions Kulübümüzün aynı zaman da İtalya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ikiz (kardeş) kulüpleri mevcuttur.
Sizde Ankara Esat Lions Kulübü ailemize katılmak, insana, topluma, çevreye, yaşama ve yaşam hakkına duyarlı bireyler olarak hizmet etme felsefesiyle bizlerle bir arada olmak isterseniz sizleri bekliyoruz.

 

Lions Clubs International is the world's largest service club organization with more than 1.4 million members in approximately 46,000 clubs in more than 200 countries and geographical areas around the world.

Lions Clubs International News
Connect with Us Online
Twitter