Meetings

Liūtai, atitinka vietos bendruomenės ir visame pasaulyje kiekvieną dieną poreikius, nes jie dalijasi pagrindinių tikėjimo - tarnauti savo bendruomenei.


Lions Clubs International "yra didžiausia pasaulyje paslaugų klubo organizacija. Mes turime 1,35 milijonų narių daugiau nei 45.000 klubų daugiau kaip 206 šalių ir geografinėse vietovėse.

Liūtai turi dinamišką istorija. Įkurta 1917 metais, mes geriausiai žinomas dėl kovos su aklumas, bet mes taip pat savanorių daug įvairių bendruomenių projektų, taip pat rūpinantis aplinkosauga, šėrimo alkanas ir padėti vyresnio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems.

Liūtai suteikia akyse. Iki vizija atsijos atlikimą, įrengiant ligoninėse ir klinikose, platinti medicina ir didinti informuotumą akių liga, liūtai link savo vizija misija. Mes turime išplėsti mūsų įsipareigojimą žvilgsnio išsaugojimo per nesuskaičiuojamą daugybę vietos pastangos ir per mūsų tarptautinės SightFirst programa, kuri veikia išnaikinti aklumas.

Liūtai tarnauja jaunimo. Mūsų bendruomenės projektus dažnai remia vietos vaikų ir mokyklų, skiriant stipendijas, poilsio ir konsultavimo. Tarptautiniu mastu, mes siūlome daug programų, įskaitant taikos Plakatų konkursas, Jaunimo stovyklos ir biržos ir Lions Quest.

Mūsų Liūtas programa suteikia pasaulio jaunimas per savanorystę asmeninio tobulėjimo galimybę. Yra maždaug 144.000 Leos ir 5700 Liūtas klubų daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje.

LIONS dotacijas. Nuo 1968 m., Lions Clubs International Foundation (LCIF) skyrė daugiau nei US $ 700 milijonų eurų dotacijų paramą LIONS humanitarinių projektų visame pasaulyje. LCIF taip pat buvo reitinguojami numeris vienas nevyriausybinė organizacija, 2007 m. atlikto tyrimo "The Financial Times".

LIONS padėti nelaimių metu. Kartu, mūsų Fondo ir Lions padėti bendruomenėms neatidėliotinus poreikius, pavyzdžiui, maisto, vandens, drabužių ir medicinos reikmenys - ir padėti ilgalaikio atstatymo po stichinių nelaimių.

Liūtai yra aktyvus. Mūsų šūkis: "Mes tarnauti." Liūtai yra pasaulinį paslaugų tinklą, daro viską, kas būtina, siekiant padėti mūsų vietos bendruomenių.

Daugiau apie Lions klubai, eikite į www.lionsclubs.org

 

Lions Clubs International is the world's largest service club organization with more than 1.4 million members in approximately 46,000 clubs in more than 200 countries and geographical areas around the world.

Lions Clubs International News
Connect with Us Online
Twitter