Möten
Medlemmar

Styrelse 2011/2012

President Carin Lundgren tel 021-4800139 e-post: carin.lundgren@quicknet.se

Sekreterare Göran Aldeström tel 021-70932 e-post: aldestrom@telia.com

Kassör Mattias Häggkvist tel 021-70909 e-post: mattias.haeggkvist@tele2.com

1:e vice President/Tailtwister Bengt Gustafsson tel 021-121158 e-post: g.bengt@yahoo.se

2:e vice President Christer Waara tel 021-70278 e-post: fam.waara@telia.com

Past president/Info Per Andersson tel 021-75810 e-post: per.andersson@mdh.se

Klubbmästare Jan Bolin tel 021-25504 e-post: janbolin@linuxmail.org

Medlem Stig Sahlberg tel 021-75908 e-post: sahlberg.stig@telia.com

Aktivitet Alf Johansson tel 021-70638 e-post: alf.johansson@mbox339.swipnet.se

Stöd och hjälp Per Hedlund tel 021-75875 e-post: 559hedlund@telia.com

 

 

Lions Clubs Internationals nyheter
Connect with Us Online
Twitter