Meetings
Members

 

Merhaba,


Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Lions'un en gençleri olarak yeni bir döneme başladık. Zühtüpaşa Yeni Yüzyıl Lions Kulübü'nün 2012-2013 dönemi başkanı olarak herkese sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyorum.


İçinde yaşadığımız toplum ve genel olarak insanlık için yararlı hizmetler üretmek amacıyla biraraya gelmiş olan bizler, hem bizim kadar şanslı olmayan insanların daha iyi imkanlara kavuşması için çalışacak, hemde çağdaş bir toplum olabilmek için izlememiz gereken tek yol olan Atatürk ilke ve devrimleri ışığında yürümeye devam edeceğiz.

Lions'un geleneksel ilkelerini, içinde bulunduğumuz yeni çağın dinamikleriyle buluşturacak bir kulüp olma yolunda ilerleyeceğiz ve bizimle aynı yolda yürümek isteyenlere ulaşmaya çalışacağız.

Benimle aynı düşünceleri paylaştıklarına emin olduğum kulüp arkadaşlarıma her konuda verdikleri destek için teşekkür ediyor, Lions sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Melis EFE

Zühtüpaşa Yeni Yüzyıl Lions Kulübü
2013-2014 Dönem Başkanı

 

Lions Clubs International is the world's largest service club organization with more than 1.4 million members in approximately 46,000 clubs in more than 200 countries and geographical areas around the world.

Lions Clubs International News
Connect with Us Online
Twitter